SHENZHEN XINTAIYUE COMMUNICATION CABLE CO.,LTD.

COMMUNICATIE VAN SHENZHEN XINTAIYUE KABELco., LTD.

 

Kwaliteitswaarborg er bestaat reputatiewaarborg het ontwikkelen zich!

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis ProductenGlasvezelkabel

De lucht van de de kerngyxtw Optische Vezel van 8/12/24 kabel van de de Kabel Centrale buis

De lucht van de de kerngyxtw Optische Vezel van 8/12/24 kabel van de de Kabel Centrale buis

    • Aerial 8/12/24 core GYXTW Optical Fiber Cable Central tube cable
    • Aerial 8/12/24 core GYXTW Optical Fiber Cable Central tube cable
  • Aerial 8/12/24 core GYXTW Optical Fiber Cable Central tube cable

    Productdetails:

    Plaats van herkomst: China
    Merknaam: OEM
    Certificering: CE/FCC/UL/ROHS
    Modelnummer: WT2000

    Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

    Min. bestelaantal: 3st
    Prijs: negotiation
    Verpakking Details: De houten spoel, 1000m/reel, 2000m/reel, 3000m/reel, de eisen van de klant wordt ook met ingestemd
    Levertijd: 15 ontvingen de werkdagen na uw betaling
    Betalingscondities: T / T of Western Union
    Levering vermogen: 100st per maand
    Gedetailleerde productomschrijving
    Modelnummer: GYXTW Kern: de kern van 8/12/24
    -modus: enige wijze /muilt-mode Jas: PE
    kleur: Black

    De openlucht lucht van de de kerngyxtw vezel van 8/12/24 kabel van de de kabel Centrale buis optische

     

    Beschrijving


    Openlucht Lucht de Optische Vezelkabel van GYXTW met Maximumvezelaantal 24 Kernen
    Sterktelid: twee Staaldraad
    Vezel: kan SM 9/125 of MM. kiezen: 62.5/125, 50/125, OM1, OM2, OM3, OM4

     

    Kenmerken:


    Lage verspreiding en vermindering
    Goede mechanische en temperatuurperfermance
    Losse buis met hoge weerstand die hydrolyseweerstand is
    De speciale buis het vullen samenstelling verzekert een kritieke bescherming van vezel
    Met kleine kabeldiameter, licht kabelgewicht
    Verbrijzelingsweerstand en flexibiliteit
    De volgende maatregelen worden getroffen om de waterdichte kabel te verzekeren:
    * Losse buis het vullen samenstelling
    * 100% kabelkern het vullen
    * PSP-vochtbestendig verbeteren

     

    De lucht van de de kerngyxtw Optische Vezel van 8/12/24 kabel van de de Kabel Centrale buis

     

    Optische Kenmerken:

     

      G.652 G.655 50/125μm 62.5/125μm
    Vermindering @850nm     ≤3.0 dB/km ≤3.0 dB/km
    (+20°C) @1300nm     ≤1.0 dB/km ≤1.0 dB/km
      @1310nm ≤0.36 dB/km ≤0.40 dB/km    
      @1550nm ≤0.22 dB/km ≤0.23dB/km    

     

    Technische Parameters

     

    Kabeltype Vezeltelling Buizen Kabeldiameter Kabelgewicht Treksterkte Verbrijzelingsweerstand Buigende Straal
    Snak/Korte termijn Snak/Korte termijn Statisch /Dynamic
    mm kg/km N N/100mm mm
    Gyxtw-2~12 2~12 1 9 100 1000/3000 1000/3000 10D/20D
    Gyxtw-14 ~24 14~24 1 9 120 1000/3000 1000/3000 10D/20D

     

    De lucht van de de kerngyxtw Optische Vezel van 8/12/24 kabel van de de Kabel Centrale buis


     

    Contactgegevens
    SHENZHEN XINTAIYUE COMMUNICATION CABLE CO.,LTD.

    Contactpersoon: Cling

    Tel.: +8615889484810

    Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)