SHENZHEN XINTAIYUE COMMUNICATION CABLE CO.,LTD.

COMMUNICATIE VAN SHENZHEN XINTAIYUE KABELco., LTD.

 

Kwaliteitswaarborg er bestaat reputatiewaarborg het ontwikkelen zich!

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis Producten

Glasvezelkabel

Certificaat
Van goede kwaliteit Cat5e FTP-Kabel voor verkoop
Van goede kwaliteit Cat5e FTP-Kabel voor verkoop
Klantenoverzichten
Ik houd van zaken met dit bedrijf te doen, vlotte mededeling, Groot het werkenthousiasme, kan antwoord altijd veroorzaken en mijn verzoek begrijpen!

—— Misser Linda

Ik ben zeer tevreden en geïmponeerd. Uw product is zeer goed! Absoluut tot meer in de toekomst van hetzelfde of iets anderen opdracht geven.

—— M. Tonny

Ik ben online Chatten Nu

Glasvezelkabel

(10)
China 48 de Optische Vezelkabel GYTA/GYTS/GYFTA/GYFTS/GYTY/GYFTY/GYXTW van de kern Enige Wijze fabriek

48 de Optische Vezelkabel GYTA/GYTS/GYFTA/GYFTS/GYTY/GYFTY/GYXTW van de kern Enige Wijze

GYTA/GYTS/GYFTA/GYFTS/GYTY/GYFTY/GYXTW 48 de vezel optische vezel van de kern enige wijze Toepassingen: Dit product kan als openluchttransmissielijnen in kernnetwerk (bijvoorbeeld, lange afstand en relaislijnen ... Read More
2016-08-16 11:48:15
China Openlucht2~288 boren het Losse de Buis van de Optische Vezelkabel GYTY53 Vastlopen uit fabriek

Openlucht2~288 boren het Losse de Buis van de Optische Vezelkabel GYTY53 Vastlopen uit

Openlucht2~288-kerngyty53 Losse Buis die optische vezelkabel vastlopen Kenmerken: • De speciale buis het vullen samenstelling verzekert een kritieke bescherming van vezel • Verbrijzelingsweerstand en flexibilit... Read More
2016-07-05 10:41:02
China De lucht van de de kerngyxtw Optische Vezel van 8/12/24 kabel van de de Kabel Centrale buis fabriek

De lucht van de de kerngyxtw Optische Vezel van 8/12/24 kabel van de de Kabel Centrale buis

De openlucht lucht van de de kerngyxtw vezel van 8/12/24 kabel van de de kabel Centrale buis optische Beschrijving Openlucht Lucht de Optische Vezelkabel van GYXTW met Maximumvezelaantal 24 Kernen Sterktelid: ... Read More
2016-07-05 10:41:02
China De Optische Vezelkabel van ADSS Al Dielelectric Zelf - Steun met Aramid-Garen fabriek

De Optische Vezelkabel van ADSS Al Dielelectric Zelf - Steun met Aramid-Garen

ADSS-alle-Dielelectric de zelf-Steunkabel van de Vezel Optische Kabel met Aramid-Garen Specificatie 1. Type: ADSS (Al Diëlektrische zelfstandige optial vezelkabel) 2. Kernen: 2~144 kernen Kenmerken: 1. Kan ... Read More
2016-07-05 10:41:02
China GYXTC8S 2~24 boort Centraal de Buiscijfer uit van de Optische Vezelkabel fabriek

GYXTC8S 2~24 boort Centraal de Buiscijfer uit van de Optische Vezelkabel

Van de de kernenvezel van GYXTC8S 2~24 van de de Kabel Centrale Buis Optische Figuur 8 zelf-Steunkabel Technische Kenmerken 1. Vezeltelling: 2~24 2. Verspreiding met beperkte verliezen, lage 3. Juist ontwerp en ... Read More
2016-07-05 10:41:02
China 2-288 de Kabelpe van de kernengyts/gyta Vezel Optische Buitenschedezwarte fabriek

2-288 de Kabelpe van de kernengyts/gyta Vezel Optische Buitenschedezwarte

PE van de de Vezelkabel van de vezel Optische Kabel 2-288cores GYTS/GYTA Buitenschedezwarte Kenmerken: 1. De losse die buis met vochtbestendige en water blokkerende samenstelling wordt gevuld volgt ondoordringb... Read More
2016-07-05 10:41:02
China 0.9mm van Multimode Vezel Optische Vlecht van Sc Vezelvlecht van Sc Singlemode de Optische fabriek

0.9mm van Multimode Vezel Optische Vlecht van Sc Vezelvlecht van Sc Singlemode de Optische

0.9mm van Multimode Vezel Optische Vlecht van Sc Vezelvlecht van /Sc Singlemode de Optische HET OPDRACHT GEVEN VAN TOT OPTIES Vezeltype Kabeltype Schakelaar Laarsgrootte Laarskleur Het oppoetsen van Type Lengte ... Read More
2016-07-05 10:41:02
China Multimode Vezel Optische het Flardkabels OM3 lc-Sc-DX ROHS van de Aanleg van kabelnettenvezel fabriek

Multimode Vezel Optische het Flardkabels OM3 lc-Sc-DX ROHS van de Aanleg van kabelnettenvezel

De Kabelsom3 lc-Sc-DX Multi-mode Vezel van Multimode Vezel Optische Flard Productomschrijving PUNT PARAMETER Bruikbaar schakelaartype MTRJ, MPO, MTP Vezelwijze Enige wijze (PC) Multi-mode (PC) Werkende ... Read More
2016-07-05 10:41:02
China Singlemode Duplexvezel Optische Draad met Schakelaars Sc-Sc/lc-LC fabriek

Singlemode Duplexvezel Optische Draad met Schakelaars Sc-Sc/lc-LC

Singlemode duplexkabel van het vezel optische flard met Schakelaars Sc-Sc/lc-LC Productomschrijving 1.Type: Sc-ST 2.Polishing: PC (APC/UPC) 3.Insertion verlies: ≤0.2 dB 4.Return verlies: ≥50dB 5.Exchangeability... Read More
2016-07-05 10:41:02
China Rond Optisch het Flardkoord van de Draadvezel met Sc, LC, ST, FC-Schakelaars fabriek

Rond Optisch het Flardkoord van de Draadvezel met Sc, LC, ST, FC-Schakelaars

Koord van het vezel het Optische Flard/Flardkabel met Sc, LC, ST, FC-Schakelaars Productomschrijving Type Sc-ST Wijze 50/125 Het Type van vezelkabel Pvc 3.0mm Toevoegingsverlies ≤0.2 dB Terugkeerverlies ≥50dB ... Read More
2016-07-05 10:41:02
Page 1 of 1